SCHOOLLINE - BE COOL BE SCHOOLLINE

schoolline_ofertaProgram SCHOOLLINE dla uczniów i nauczycieli szkół fryzjerskich. Program obejmuje współpracę w zakresie odpowiednich produktów potrzebnych do realizacji podstaw programowych.

Program SCHOOLLINE to także wsparcie szkoleniowe. Specjalistyczne broszury szkoleniowe będące wsparciem dla nauczycieli w przygotowywaniu ciekawych zajęć i dla uczniów chcących rozwijać swoje umiejętności praktyczne.

Tematyka szkoleń obejmuje zakres strzyżeń damskich i męskich z naciskiem na indywidualną pracę ucznia z główką treningową czy modelem.school_damskie

Formy i procedury strzyżeń przygotowane przez edukatorów Schoolline pozwolą uczniom uporządkować wiedzę i wzmocnić umiejętności praktyczne.

Szkolenia z koloryzacji to zarówno profesjonalne szkolenia z przygotowanymi zadaniami by w jak najbardziej atrakcyjny i ciekawy sposób pomóc uczniom w wykorzystaniu w praktyce ogromnej wiedzy z teorii koloru i dodatkowo poznać najbardziej wykorzystywane w salonie techniki koloryzacji.

Szkolenia zostały tak przygotowane by pomóc nauczycielowi w organizacji zajęć i wzmocnić u uczniów pewność w projektowaniu fryzur i komunikacji z klientem.

school_meskie

school_odksztalcenia

school_koloryzacja

Post Tags
Napisane przez