SCHOOLLINE - BE COOL BE SCHOOLLINE
 

Targi Fryzjerskie Hair Forum – Look & Learn

Look & Learn

Drugiego dnia targów będzie można wziąć udział w trzech spotkaniach szkoleniowych, które poprowadzą znane i cenione akademie fryzjerskie. W salach konferencyjnych odbędą się równolegle trzy szkolenia Look & Learn.

PROGRAM

Sala nr 1 | Pivot Point – POWER THROUGH EDUCATION

11.00 – 12.30

Przerwa

13.00 – 14.30

Szkolenia Pivot Point koncentrują się w 100% na rozwoju Twoich umiejętności i wiedzy. Wierzymy w ogromny potencjał każdego stylisty, który dzięki pasji tworzenia podnosi rzemiosło do rangi sztuki. U podstaw metody pracy stylistów Pivot Point leżą pytania „dlaczego” i „w jaki sposób”.

I część

Strzyżenia damskie

Fundament wiedzy na temat strzyżenia damskiego – 4 formy strzyżenia, geometryczne kształty, precyzyjne linie prowadzące do perfekcji w projektowaniu fryzur. Procedury strzyżenia i techniki personalizacji jako pomoc w kreatywnej pracy fryzjera. Prezentacja kolekcji  fryzur Pivot Point pokazuje jak wykorzystać podstawy wiedzy fryzjerskiej w kreatywnym projektowaniu fryzur

II część

Strzyżenia męskie

Tworzenie form męskich zapewnia to szczególne wyzwanie dla fryzjerów. Wymaga absolutnej precyzji  i określonego wyboru form strzyżenia. Program strzyżeń męskich koncentruje się na klasycznych formach męskich z wykorzystaniem techniki planarnej strzyżenia, jak również na fryzurach nowoczesnych wykorzystującej wiedzę o formach, procedurach strzyżenia i technikach fakturowania.

III część

Stylizacja długich włosów „Long Hair”

Seminarium prezentuje kolekcję przygotowaną przez uznaną międzynarodową stylistkę i edukatora – Sharon Blain. Kolekcja oferuje szeroki wachlarz fryzur rozwijających Twoje umiejętności techniczne z jednoczesnym zdobywaniem doświadczenia w tworzeniu form sztuki. Te umiejętności pomogą zbudować nowe relacje ze stałymi klientami salonu jak i przyciągać nowych klientów.

Sala nr 2 | Adam Szulc Barber

Część pierwsza 11.00 – 12.30

Golenie twarzy na mokro czyli tradycja w nowoczesnym zakładzie fryzjerskim.

Adam Szulc opowie o tradycyjnym goleniu twarzy na mokro, jego historii, zaletach i wadach oraz o sposobach działania. Prowadzący pokaże na modelu krok po kroku w jaki sposób należy wykonywać tradycyjne golenie, poruszy także temat narzędzi, artefaktów i kosmetyków używanych przy tej usłudze.

Część druga 13.00 – 14.30

Strzyżenie fryzury Psychobilly, czyli nowe spojrzenie na kwadratowego jeża.

Jest to fryzura uznawana za jedną z najtrudniejszych do wykonywania na dziale męskim. Prowadzący opowie o tym dlaczego ta fryzura jest tak trudna i tak pożądana przez klientów, a także o jej kształcie i historii.  oraz wyjaśnię  moją wersję tej fryzury czyli zbudowanej na bazie poczciwego kwadrata Psychobilly. Oczywiście pokaz na specjalnym modelu wykonany przeze mnie.

Sala nr 3 | Gnatyshyn Academy

Część pierwsza 11.00 – 12.30

Cut System – strzyżenie włosów długich i krótkich

Zostaną zaprezentowane dwa strzyżenia, na włosach krótkich i długich, które są częścią kolekcji Akademii Gnatyshyn na 2018 rok. Strzyżenia opierają się na programie „Cut System” stworzonym przez twórców Akademii. Pokaz przeznaczony dla każdego niezależnie od doświadczenia w zawodzie.

Część druga 13.00 – 14.30

AirTouch – innowacyjna technika rozjaśniania

Koloryści z Akademii Gnatyshyn przedstawią technikę rozjaśniania włosów AirTouch, która pozwala uzyskać efekt bardzo subtelnego gradientu na włosach. W Polsce jest to jeszcze mało popularna technika, która robi furorę w Stanach Zjednoczonych. Specjaliści Gnatyshyn Academy jako pierwsi wprowadzili szkolenia z rozjaśniania metodą AirTouch.

CENA

120 zł – cena za udział w wybranym szkoleniu Look & Learn. Uczestnicy otrzymują certyfikat udziału. Uczestnicy otrzymują bezpłatny dwudniowy bilet wstępu na halę wystawienniczą targów Hair Forum Poland.

Sprzedaż eloektroniczna biletów już ruszyła. Zapraszamy do SKLEPU. 

Liczba miejsc jest ograniczona! O udziale decyduje kolejność zgłoszeń!

Post Tags
Napisane przez