SCHOOLLINE - BE COOL BE SCHOOLLINE
HomeProgram Schoolline

Program Schoolline

schoolline_ofertaSpecjalny Program współpracy Schoolline dla szkół fryzjerskich

Program Schoolline obejmuje współpracę w zakresie zakupu odpowiednich produktów, akcesoriów, sprzętu fryzjerskiego, materiałów szkoleniowych itp. do realizacji podstaw programowych.

Program Schooline umożliwia szkole przy zamówieniach składanych bezpośrednio przez szkołę rabat, który trafia na konto rabatowe. Środki odłożone w ten sposób na koncie mogą być przeznaczone na zakup szkoleń dla uczniów i nauczycieli, akcesoriów czy sprzętu fryzjerskiego.

Program Schoolline umożliwia szkole dodatkowe wsparcie przy organizacji konkursów, szkoleń czy pokazów i pomoc merytoryczną dla nauczycieli zawodu w organizacji zajęć.

Program Schoolline to także bezpłatna prezentacja szkoły na www.schoolline.pl

Program Schoolline to możliwość korzystania ze szkoleń przygotowanych zarówno dla uczniów jaki i dla nauczycieli zawodu. Profesjonalne szkolenia w atrakcyjny sposób pomagają uczniom wykorzystać ogromną wiedzę branżową w praktyczny sposób pod okiem edukatora, a nauczycielom pomagają w organizacji zajęć aby wzmocnić u uczniów pewność w projektowaniu fryzur i komunikacji z klientem.

Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się z warunkami współpracy w zakresie programu Schoolline.

school_meskie

school_odksztalcenia

school_koloryzacja

Brak komentarzy

Przepraszamy, dodawanie komentarzy jest wyłączone.