SCHOOLLINE - BE COOL BE SCHOOLLINE

Specjalny PROGRAM RABATOWY, uczeń otrzyma 5% rabatu na zakupy na www.schoolline24.pl, a szkoła otrzyma swoje konto rabatowe, z którego będzie mogła korzystać przy zakupie akcesoriów, sprzętu fryzjerskiego jak i atrakcyjnych SZKOLEŃ DLA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI.

schoolline_stopka

Zostałeś właśnie uczniem, słuchaczem szkoły fryzjerskiej, rozpoczynasz nową przygodę swojego życia. Już widzisz siebie w roli fryzjera stylisty promującego swoje trendy. By to osiągnąć, musisz zacząć od podstaw i tu zaczynają się schody.

Trzeba kupić nożyczki – ale jakie, z 28 ząbkami czy może z 35, jeśli ze stali to jakiej, czy kolor ma znaczenie? Suszarkę – jaka moc, z jonizacją czy bez, czerwona, czarna może biała, AC motor czy inny: a co to jest AC motor? Główkę treningową – jaki włos, azjatycki czy indyjski, naturalny, ludzki czy może mieszany, czy tylko musi być cool? Takich pytań pojawia się coraz więcej.

Rynek zasypuje cię różnorodnością produktów, a Ty czujesz się coraz bardziej zagubiony? Zdobycie odpowiedniego sprzętu, akcesoriów, czy wyposażenia to bardzo trudne zadanie, dla niektórych czasochłonne, a Ty masz na pewno wiele innych ciekawych zajęć.

schoolline_shop_button

 

Post Tags
Napisane przez