SCHOOLLINE - BE COOL BE SCHOOLLINE
 

Stylizacja długich włosów by Pivot Point

Profesjonalne szkolenia fryzjerskie dla nauczycieli zawodu koncentrujące się na metodyce nauczania i wykorzystaniu określonych materiałów dydaktycznych i akcesoriów w organizacji ciekawych i atrakcyjnych dla ucznia zajęć.

Pivot Point International stworzony w 1962 r. przez Leo Passage to system edukacji znany w ponad 50 krajów świata będący filarem współczesnego szkolnictwa opartego na wiedzy i rozwijaniu odpowiednich umiejętności, to wpieranie wolności tworzenia w oparciu o solidny system zasad.
Profesjonalne materiały – książki instruktażowe, filmy step by step, akcesoria dydaktyczne wspierające rozwój każdego stylisty w oparciu o techniki dające pewność w projektowaniu fryzur.

Pivot Point uczy analizować, myśleć, tworzyć i działać jak prawdziwy projektant fryzur potrafiący dopasować się do każdego klienta

 

STYLIZACJA DŁUGICH WŁOSÓW, KOKI I UPIĘCIA BY PIVOT POINT

Szkolenie obejmuje zakres stylizacji długich włosów: poszczególnych technik, organizacji zajęć dydaktycznych z wykorzystaniem materiałów dydaktycznych jak książki instruktażowe, filmy step by step i akcesoria.

  • wybrane techniki najczęściej stosowane przy upięciach i kokach
  • dobór odpowiednich akcesoriów w zależności od projektu fryzury
  • standardowe fryzury i te bardziej kreatywne z wykorzystaniem kolekcji fryzur Pivot Point

Cena Szkolenia 1dzień – 790,00 zł
(Cena dotyczy szkolenia w Akademii szkoleniowej Pivot Point w Mikołowie).

ZAMÓW SZKOLENIE

 

Napisane przez