SCHOOLLINE - BE COOL BE SCHOOLLINE

Czas trwania – 8 godzin lekcyjnych

Szkolenie obejmuje prezentację i ćwiczenia z zakresu teorii koloru, analizy koła kolorów, projektowania koloru, wzmacniania lub neutralizacji odcieni, działania rozjaśniania, prepigmentacji, tonowania itp. Szkolenie przygotowane jest tak by mogli z niego skorzystać uczniowie początkujący jak i już zaawansowani dla uporządkowania wiedzy i projektowania koloru. Szkolenie rozwija znajomość terminologii fryzjerskiej, zasad projektowania koloru i komunikacji z klientem.

Specjalnie przygotowana broszura szkoleniowa SchoolBook dla nauczyciela pozwoli na wsparcie nauki uczniów z zakresu geometrii strzyżeń. Praca z profesjonalnym zestawem pasm włosów pozwoli na przeprowadzenie ćwiczeń z wielu zagadnień koloryzacji, rozjaśniania i tonowania włosów.

Cena szkolenia:
Warsztaty step by step – praca z profesjonalnymi pasmami włosów. Uczeń otrzymuje certyfikat Schoolline.
Cena szkolenia typu warsztaty step by step 139,00 zł od osoby (grupy minimum 15 osób).
(Cena dotyczy szkolenia w Akademii szkoleniowej Schoolline w Mikołowie, organizacja szkolenia w wybranej szkole zostanie wyceniona indywidualnie).

W cenę wliczony jest zestaw do farbowania z farbami, kosmetykami do farbowania włosów i pasemkami włosów, który po szkoleniu zostaje w pracowni szkolnej.
Wartość zestawu – 1060 zł brutto (produkty z zestawu są częściowo wykorzystywane podczas szkolenia).

ZAMÓW SZKOLENIE

 

Napisane przez